Arsenal po odchodu Özila vábí norský supertalent

Arsenal v lednu hodlá posílit středovou řadu, o což se podle informací deníku Marca chce pokusit v rámci dohody s Realem Madrid. Dorazit by mohl Martin Odegaard.

Arsenal po odchodu Özila vábí norský supertalent

Dvaadvacetiletý Martin Odegaard po úspěšných hostováních ve Vitesse či Realu Sociedad zamířil zpět do Realu Madrid, kde se pokoušel o výraznější prosazení.

Norský záložník se ale prosadit nedokázal. Od 5. prosince se na trávníku objevil jen na šest minut v ligovém utkání proti Celtě Vigo. Včera scházel při potupné pohárové porážce od Alcoyana a údajně chce z Madridu znovu prchnout.

Deník Marca již včera přispěchal s informací, že o Odegaarda se znovu zajímá Real Sociedad. Nyní přišel s další informací, kterou následně převzal i SkySports.

Odegaarda chce do svého kádru na půlroční hostování Mikel Arteta se svým Arsenalem. Momentálně jsou totiž Gunners až na desáté pozici ligové tabulky a zlepšení spolupráce mezi středovou linií a ofenzivou je hlavním cílem pro zbytek sezóny. 

Norského reprezentanta údajně sleduje také Manchester United, manažer Red Devils Ole Gunnar Solskjaer se ale včera nechal slyšet, že neplánuje žádné zbrklé nákupy.