Chceme návrat úspěšných časů. I proto nebudeme k přestupům přistupovat unáhleně, prozradil Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer chce do Manchesteru United vrátit vítěznou mentalitu. Proto plánuje především do budoucnosti a nehodlá v zimě nakupovat zbrkle. 

Chceme návrat úspěšných časů. I proto nebudeme k přestupům přistupovat unáhleně, prozradil Solskjaer

V letním přestupovém okně Manchester United podepsal Donnyho van de Beeka, Edinsona Cavaniho a Alexe Tellese. A se všemi počítá do budoucna, což nyní potvrdil manažer Ole Gunnar Solskjaer.

Ten chce vrátit Manchester United do vítězných kolejí a i proto nehodlá nakupovat zbrkle. "Je velmi důležité už jen to, co se k vám dostane na úvod. O hráči, o jeho osobnosti a to, jakou plánuje budoucnost," myslí si Solskjaer.

"Víme, kde Manchester United byl. A chceme se stát součástí toho, že vrátíme Unied do úspěšných časů. Je to téma, o kterém neustále diskutujeme. I proto tu nejsme kvůli rychlým řešením. Máme tu hráče, kteří zde mají dlouhodobou budoucnost," pokračoval Solskjaer.

"I Edinson má svým způsobem zde dlouhodobou budoucnost. I když je mu třiatřicet let," dodal. United dosud získali dva mladíky, Facunda Pellistriho z Penarolu a Amada Dialla z Atalanty Bergamo. 

Solskjaer také podotkl, že v zimě bude na programu spíše prodávání. Teoreticky by mohl odejít i Juan Mata, který má na Old Trafford smlouvu jen do konce aktuální sezóny.

"Rozhodnutí o Juanovi je velmi obtížné. Víte, že má nesmírnou kvalitu. Když nastoupí, dává góly a týmu přispívá. Stále tak nemáme rozhodnuto" uzavřel norský kormidelník Red Devils.