Agüero s Citizens stále nejedná, ve hře je Ligue 1

Sergio Agüero bude po této sezóně volným hráčem a již nyní může jednat s jakýmkoliv jiným týmem. Manchester City mu zatím prodloužení smlouvy nenabídl, v zahraničí už se spekuluje o jeho další budoucnosti. 

Agüero s Citizens stále nejedná, ve hře je Ligue 1

Sergio Agüero v letošní sezóně Premier League nevstřelil jedinou branku. Není divu, odehrál jen pět duelů a většinu navíc z lavičky. Dlouhou dobu jej trápilo zranění, poslední zápasy musel vynechat kvůli koronaviru.

Dvaatřicetiletý útočník sice pozitivní test neměl, byl ale v kontaktu s několika nakaženými. Kromě těchto problémů řeší Argentinec i své další fotbalové působení.

Není totiž vůbec jisté, zda se v Manchesteru City dočká nové smlouvy. Místo toho by si mohl vyzkoušet třetí evropskou destinaci. Po Atlétiku Madrid a City by mohl posílit Paris St. Germain. 

Získat jej chce nový kouč Mauricio Pochettino, který si od tohoto nákupu mimojiné slibuje zisk Lionela Messiho. Agüero má být jedním z hlavních letních přestupových cílů, nyní se chce Pochettino zaměřit na příchod svého bývalého svěřence, Christiana Eriksena.

I v tomto případě to ale není vůbec jisté, neboť mu Antonio Conte našel v milánském Interu konečně místo. A co se Agüera týče, toho by si údajně ve svém týmu dokázal představit i Diego Simeone, současný lodivod Atlétika, ve kterém kanonýr Citizens sázel branky pět sezón.