Jovič se do Anglie prozatím nepodívá, míří do Bundesligy

Luka Jovič byl v posledních týdnech silně spojován s hostováním do některého z celků Premier League, podle deníku Marca se ale vrací do Německa. 

Jovič se do Anglie prozatím nepodívá, míří do Bundesligy

Tak velkou změnu jednoduše Luka Jovič nezvládl. Teprve třiadvacetiletý útočník odešel v roce 2019 z Frankfurtu do Realu Madrid. A z útočné hvězdy, která střílí jeden gól za druhým, se stal věčným náhradníkem.

V dresu Realu naskočil od začátku jen do čtyř duelů, připsal si jen dvě branky. Investice ve výši šedesáti milionů eur se nevyplatila. A nyní Jovič odchází. Navíc stále zraněný, od listopadu nehraje kvůli svalovým potížím.

Už delší dobu se spekulovalo o jeho budoucnosti a nejčastěji se nabízela anglická Premier League. Zájem měl Leeds a také West Ham, který po odchodu Sebastiana Hallera hledá dalšího útočníka. Do úvahy přicházel také Arsenal, Jovičem by rozhodně nepohrdl ani West Brom, který bude mít veliké potíže s udržením mezi elitou.

Podle španělského deníku Marca se ale Jovič nakonec vrací do Německa. Na půlroční hostování bez možnosti trvalého odkupu jej získá Frankfurt, ve kterém Srb tolik záříl.

Nicméně se nezdá, že by se po návratu mělo něco změnit. Karim Benzema má nadále pevné místo v základní sestavě Los Blancos. A pokud v létě dorazí správná nabídka, odejde Jovič natrvalo. Třeba i na Ostrovy.