Bony se podle všeho vrátí na ostrovy, čeká ho však až čtvrtá anglická liga...

Dnes již bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny Bony Wilfried (32) sehrál poslední soutěžní zápas za Al Ittihad v září loňského roku a následně měl pár měsíců status volného hráče.

Bony se podle všeho vrátí na ostrovy, čeká ho však až čtvrtá anglická liga...

Již brzy by se to však mohlo změnit a ostřílený exsparťan se má vrátit opět na ostrovy, na nichž již v minulosti oblékal trikoty Swansea City, Stoke City a Manchesteru City.

Tento týden se mistr české nejvyšší soutěže ze sezony 2009/2020 začal připravovat s velšským mužstvem Newport County, který hraje čtvrtou anglickou ligu League Two.

Tým z Rodney Parada pro více než 11 tisíc diváků je po dvaceti odehraných zápasech druhý a podle všeho bude bojovat o postup do League One.

Právě k tomu by mohl pomoci kouči Flynnovi i někdejší kanonýr Vitesse Arnhem, kterého čeká na nové adrese konkurence v podobě Amonda (dosud 5 gólů), Abrahamse (40 branky), Taylora (2) či Proctora (1) s Jannehem (1).

To, že by stihl jakožto hráč Newportu zasáhnout již 16. ledna proti Salford City, je otázkou, ale v dalších soubojích proti Cheltenhamu Town či Oldhamu už by k dispozici být mohl. Pakliže se tedy s vedením domluví na podmínkách.