North West Derby dvakrát po sobě, ve čtvrtém kole FA Cupu je i West Ham

Dnes večer bylo rozlosováno 4. kolo FA Cupu. Tottenham měl znovu velice příznivý los, čeká nás ale i jeden naprostý šlágr - po týdnu si zopakujeme North West Derby. 

North West Derby dvakrát po sobě, ve čtvrtém kole FA Cupu je i West Ham

17. ledna si to Manchester United rozdá s Liverpoolem v Premier League, o týden později v rámci 4. kola FA Cupu. Tak rozhodl dnešní los nejstarší fotbalové klubové soutěže světa.

Příznivý los naopak měl znovu Tottenham, na něj čeká Wycombe. Stěžovat si nemůže ani Manchester City, který bude hrát na půdě Cheltenhamu. Chelsea doma změří síly s Lutonem, Arsenal bude hrát s vítězem souboje mezi Southamptonem a Shrewsbury. Tento duel byl odložen kvůli koronavirové nákazy u hostujcíího celku.

O další překvapení se pokusí Chorley, tým z National League North. Po Derby sehraje duel s Wolverhamptonem. Ještě větší senzací bylo vítězství Crawley nad Leedsem, v dalším kole se celek ze čtvrté nejvyšší soutěže utká s Bournemouthem.

Ve čtvrtém kole si zahraje i West Ham, který dnes po boji udolal Stockport County. O jediný gól duelu se postaral Craig Dawson v 83. minutě.

Vladimír Coufal odehrál celé utkání, Tomáš Souček nahradil Manuela Lanziniho v 68. minutě. Kladiváři budou hrát za dva týdny doma s Doncasterem.