Pokud se dostaneme do naší nejlepší formy, budeme bojovat o titul, říká jistě Koeman

Nizozemský trenér ve službách Barcelony si je jistý, že jeho tým v této sezoně neřekl poslední slovo. Pokud bude mít k dispozici všechny klíčové hráče a dokážou se dostat do té nejlepší formy, boj o titul bude nadále možný.

Pokud se dostaneme do naší nejlepší formy, budeme bojovat o titul, říká jistě Koeman

„Barcelona potřebuje Messiho kvůli jeho vlivu na naši hru, často má rozhodující úlohu při vytváření šancí. Je to špičkový hráč, kterého potřebujeme, abychom bojovali o nejdůležitější trofeje,“ uvedl Koeman pro Catalunya Radio.

„Tým musí mít správnou mentalitu. Bohužel máme důležité hráče, kteří momentálně s námi nemohou být. Až budou všichni připravení hrát ve své nejlepší formě, budeme bojovat o tituly. Nyní je to komplikované. Důvěru do budoucnosti mi dělají tři poslední zápasy, kdy jsme získali devět bodů a předváděli jsme dobrý fotbal,“ pokračoval holandský kouč.

„S Messim mám dobrý vztah od prvního dne. Vždy ze sebe vydá maximum. Poslední dobou je v dobré kondici a je velmi efektivní. A právě na jeho góly jsme zvyknutí. Když v některém zápase nevstřelí branku, někteří můžou být zklamaní a znepokojení, to já ale nikdy nejsem. Vidím jeho motivaci v kabině, na tréninku, někdy mu prostě není přáno“ dodal sedmapadesátiletý trenér.

Zdroj: ccma.cat