Bakayoko se na Stamford Bridge už vracet nechce

Francouzský záložník Tiemoué Bakayoko včera poprvé skóroval v dresu Neapole a podle jeho agenta si nepřeje nic jiného než setrvání na Apeninském poloostrově. 

Bakayoko se na Stamford Bridge už vracet nechce

Uř téměř před čtyřmi lety zamířil Tiemoué Bakayoko do Chelsea za solidních 40 milionů eur. Anglický velkoklub si od něj sliboval mnohé, Bakayoko se ale na Ostrovech prosadit nedokázal.

V jedné sezóně vstřelil tři branky, poté už mířil na hostování. Nejprve do AC Milán, následně zpět do Monaka. Za oba týmy vstřelil jediný gól.

Nyní se Bakayoko dočkal i první branky při svém třetím hostování, když rozhodl o výhře Neapole proti Udinese. Po utkání promluvil jeho agent a bratr v jedné osobě Abdoulaye, podle kterého by si jeho mladší bratr angažmá v Neapoli prodloužil.

V současné chvíli je totiž hostování nastaveno tak, že by se měl šestadvacetiletý středopolař vrátit na Stamford Bridge. 

"Je velmi šťastný za svůj první gól, je to už dlouho, co dal ten poslední. Gól zvýšil jeho sebedůvěru," uvedl Abdoulaye pro Radio Marte. "Je ještě brzy mluvit o tom, co bude po sezóně. Je zapůjčen do konce sezóny a zatím nemluvil s žádným klubem. Pobyt v Neapoli si ale užívá a je šťastný," tvrdí agent hráče.

"Neapol se uchází o Scudetto a toto hostování je tak zatím velmi pozitivní. Je jisté, že Neapol bude v červnu jeho prioritou," potvrdil závěrem.