Matip se blíží k návratu, Jota si na návrat počká

Jürgen Klopp před pátečním duelem 3. kola FA Cupu naznačil, za jak dlouho bude moci opět využít Joëla Matipa a také letní posilu Dioga Jotu. 

Matip se blíží k návratu, Jota si na návrat počká

Joël Matip by podle nejnovějších zpráv dokonce mohl stihnout šlágr s Manchesterem United, který je na programu 17. ledna a při kterém půjde o první pozici.

"Joël by proti United mohl hrát. Do duelu zbývá ještě devět dní, tudíž se o to budeme snažit. Je na dobré cestě, zatím ale nevím, zda bude připravený na tento zápas. Pak ale hrajeme každé tři dny, takže se na jeho návrat těšíme," uvedl Klopp.

Blízko k návratu je i Naby Keita, to Diogo Jota si bude muset počkat. Zraněné koleno má totiž stále připevněné ortézou. "Stále nosí ortézu a potřebuje čas. Od návratu do tréninku je vzdálen ještě několik týdnů. Nepotřeboval operaci, to je dobré, jednalo se ale o pořádné zranění. Žádný harmonogram návratu momentálně stanoven není," dodal německý manažer.

Liverpool po dnešním střetnutí bude mít pauzu právě až do utkání s United. Do konce ledna ale pak odehraje ještě tři zápasy - doma s Burnley a poté v Londýně na hřišti Tottenhamu a West Hamu.