Lampard má sen, který by si už brzy mohl splnit

Chelsea se i přes mohutné letní posilování trápí a je docela možné, že skončí mimo TOP 4. Frank Lampard je tak pod značným tlakem, což by mu ale tak vadit nemuselo.

Lampard má sen, který by si už brzy mohl splnit

Chelsea prohrála čtyři z posledních šesti duelů a zřejmě trvale vypadla z boje o ligový primát. Na vedoucí Liverpool ztrácí sedm bodů, druhý Manchester United má ale stejný počet bodů jako úřadující mistr a navíc utkání k dobru.

Frank Lampard je po mohutném letním posilování pod velkým tlakem a majitel Roman Abramovič už údajně uvažuje o výměně svého manažera.

Nabízí se návrat Andrije Ševčenka, v posledních dnech se mluví i o angažmá Thomase Tuchela, který byl v závěru uplynulého roku překvapivě vyhozen z Paris St. Germain.

Pokud by Lampard skutečně skončil, bez práce by teoreticky nemusel zůstávat dlouho. Španělský novináč Guillem Balagué z Esport3 totiž přišel s informací, že Lampard by rád vedl španělskou Barcelonu.

Ta také není v ideální situaci a Ronald Koeman, který převzal Barcelonu teprve loni, nemá na růžích ustláno. Pokud by se po příchodu nového prezidenta Koeman musel poroučet, mohl by jeho pozici převzít právě Lampard.