Souček se vyjádřil k údajnému zájmu Bayernu: Jsem klidný, překládám si to tak, že dělám fotbal dobře

Často chválenému Tomáši Součkovi z West Hamu je časem věštěna budoucnost v klubu, který bude zápolit o anglický titul. V posledních dnech se však psalo také o údajném zájmu Bayernu Mnichov, což je úřadující šampion Ligy mistrů.

Souček se vyjádřil k údajnému zájmu Bayernu: Jsem klidný, překládám si to tak, že dělám fotbal dobře

Co si o tom myslí sám exslávistický kapitán? "Jsem klidný. Ve West Hamu jsem šťastný, chci tu být. Jasně, člověk nikdy neví, jaká ho čeká budoucnost, ale já teď neřeším nic jiného než klub. Soustředím se především na fotbal," informoval na webu gol.cz svěřenec skotského manažera Davida Moyese.

To, že bývá pětadvacetiletá hvězda Kladivářů se sedmadvaceti starty v Premier League a šesti brankami mediálně posílána právě do bavorské Allianz Areny, jí ovšem pochopitelně lichotí...

"Každý člověk má chválu rád. Je mi moc příjemné, že se o mně mluví v souvislosti s takovým klubem, že o mně pozitivně mluví trenér, spoluhráči, fanoušci. Překládám si to tak, že dělám fotbal dobře," pokračoval na stránkách Gólu záložní, jenž prošel také Viktorií Žižkov či Slovanem Liberec.

Jednání o jeho osobě směrem k zimě či létu 2021 žádná neprobíhají. A když ano, spoluhráč Vladimíra Coufala o nich neví. "Tyhle věci jdou mimo mě. Soustředím se jen na svůj klub, na svoje výkony. Poslechnu nebo si přečtu pozitiva, ale jinak nic není aktuální," zakončil český reprezentant, jehož vyjádření nabídl Gól.

TV Vánoce: Plzeň - Slavia, Sparta - Liberec, AC Milán - Inter, Porto - Benfica, Chelsea s Arsenalem i se City

Zdroj: gol.cz