Zasloužená porážka, uznal Klopp

Liverpool v Bergamu drtivě zvítězil, doma ale senzačně na Atalantu nestačil. Manažer Jürgen Klopp s výsledkem samozřejmě příliš spokojený nebyl a porážka je dle něj zasloužená. 

Zasloužená porážka, uznal Klopp

Liverpool nastoupil s několika změnami, především v defenzivě. Místo Dioga Joty dostal příležitost v útoku Divock Origi a také zklamal.

Favorit, který v Bergamu zvítězil drtivě 5:0, nevystřelil na Anfield Road na branku. A tak není divu, že si ze čtvrtého duelu ve skupině Ligy mistrů neodnesl ani bod.

"Nebyl to dobrý zápas. Dokud nepřišel gól, nikdo si toho moc nevytvořil. Byl to obtížný zápas a zasloužená porážka. Rozhodčí navíc příliš nezasahoval do hry, což je pro oba týmy ještě obtížnější. Bylo to neuvěřitelně intenzivní a chtělo to nějaké prostoje," řekl Klopp pro BT Sport.

 

"Snaději se samozřejmě hovoří o dobrém utkání. Měli jsme nějaké dobré chvilky, ale ne skutečné šance. Může se to stát i jiným týmům. Hrajeme v sobotu hned po poledni, to je téměř zločin," myslí si Klopp. Následně ale doplnil: "Nemá to nic společného s výsledkem, Atalanta si zaslouží pochvalu."

Alespoň jedno pozitivum ale německý stratég našel. "Nikdo se nám nezranil, v pohodě tak jdeme do dalšího duelu," uzavřel interview.