Rozhozený Mitrovič? Parker si starosti nedělá

Fulham má velké starosti a manažer Scott Parker musí řešit i možné nepříjemnosti se srbským útočníkem Aleksandarem Mitrovičem. 

Rozhozený Mitrovič? Parker si starosti nedělá

V polovině září zažil Aleksandar Mitrovič hrůzný duel na půdě Sheffieldu United. Mitrovič nejprve neproměnil penaltu, poté selhal v dalších dvou stoprocentních šancích a následně zavinil penaltu, po které Fulham přišel o dva body. 

Na West Hamu už pokutový kop kopal Ademola Lookman, ten ale také selhal. Není nicméně jasné, kdo by v případě další penalty šel kopat.

Mitrovič totiž prováhal další penaltu. Konkrétně ve finále baráže o mistrovství Evropy. A právě neproměněná penalta Mitroviče stála Srby místo na závěrečné akci.

Srbský útočník tak na tom momentálně není psychicky příliš dobře, manažer Scott Parker si každopádně starosti nedělá. "Mitro právě dorazil z reprezentačního srazu. Samozřejmě je zklamaný, že Srbsko nepostoupilo a že neproměnil penaltu, ale je to silná osobnost," uvedl Parker.

"Jako útočník na to nesmíte myslet. Nepochybuji o tom, že o víkendu už bude v plné síle a znovu na něj bude spoleh," doplnil manažer Fulhamu, na který zítra čeká nepříjemný Everton.