Fortelný udělal pokrok po mentální stránce, všiml si Brabec. Které další výrazné Skláře vypíchl?

Vršovičtí Klokani se připravují na střet proti Teplicím, jejichž řady před vzájemným duelem Fortuna:ligy hodnotil člen realizačního týmu Bohemians 1905 Erich Brabec.

Fortelný udělal pokrok po mentální stránce, všiml si Brabec. Které další výrazné Skláře vypíchl?

Spolupracovník Luďka Klusáčka ozřejmil, že mu neunikly problémy se skladbou defenzivní linie. Jací jedinci jsou podle něj v nynějším kádru Stanislava Hejkala nejvýraznější? Překvapivě nebyl zmíněn obránce David Heidenreich, jenž je na Stínadlech zapůjčen z Atalanty Bergamo.

"V obraně je trápí rozsáhlá marodka. Proti Liberci na mě ale působily fotbalověji. Zapracovávají mladého středopolaře Fortelného. V útoku je silný Řezníček a v záložní řadě poté Moulis a šikovný Trubač," chválil bývalý zadák Sparty i Slavie, jehož slova nabídl web bohemians.cz.

Zmíněného Fortelného, který je společně s Vukadinem Vukadinovičem stále poměrně čerstvou posilou žlutomodrých barev, Brabec krátce trénoval v rámci sparťanského dorostu...

"Je kreativní, dostává se do finální fáze a umí dávat i góly. Dařilo se mu na hostování v Jihlavě, kde si ho chválil trenér Kučera. Poté ale nevyšel jeho přesun do Mladé Boleslavi a teď se dostal do Teplic. Má v sobě velký potenciál a rozhodně je v jeho možnostech, aby se v nejvyšší soutěži prosadil. Pokrok udělal po mentální stránce, když si uvědomil některé věci. Jinak by nejspíš ani nebyl v kádru Sparty, potažmo teď Teplic," připomněl na webu bohemians.cz třiačtyřicetiletý odborník, jehož tým dokázal v repre pauze přehrát lídra druhé ligy z Hradce Králové.

Duel u Botiče vypukne v sobotu od 17:00, s tím, že hlavním bude Pavel Franěk, jemuž budou asistovat Matěj Vlček a Jaroslav Poživil.

Žižkov mění trenéry a dočasně si plácl s Vavruškou, který si z Jablonce stahuje Čížka