Chybí nám potřebné sebevědomí, musíme se dostat do pohody, makat a bojovat, burcuje Žitný

Osmé kolo Fortuna:ligy proti sobě svede dvanáctý s třináctým celkem tabulky. Dojde tak na střet Bohemians Praha 1905 a Teplic, s tím, že dějištěm utkání bude vršovický Ďolíček.

Chybí nám potřebné sebevědomí, musíme se dostat do pohody, makat a bojovat, burcuje Žitný

Jaký očekává zápas český reprezentant do jednadvaceti let Patrik Žitný, jenž od začátku své profesionální kariéry reprezentuje severočeské Skláře?

"Asi stejný, jako všechny zápasy u ní. Pořád se hraje v Ďolíčku, kde je specifické hřiště. Čekám, že to bude zase o soubojích, protože je malé," ozřejmil na webu fkteplice.cz svěřenec kouče Stanislava Hejkala.

Jeho chlebodárce musí výsledkově zabrat. Půjde stavět na čemkoliv z nedávné minulosti? "Kdybychom proměňovali gólové šance, tak by to bylo něco jiného. My se musíme dostat do fotbalové pohody. Makat, bojovat. Pak to přijde," doplnil kolega Mareše, Řezníčka, Marečka a spol.

Podle jeho slov chybí žlutomodrým pohoda a klid v zakončení. "Chybí nám potřebné sebevědomí," přidal na stránkách fkteplice.cz jednadvacetiletý špílmachr, který má na Stínadlech kontrakt do roku 2023.

S tím, že velmi důležitá je právě psychická stránka, tak nemá problém souhlasit. "Ve fotbale to může být i 70 procent. Musíme se do té pohody dostat tím, že nějak ubojujeme výhru, klidně jedna nula," zakončil bojovně naladěný mládežnický reprezentant se sedmičkou na zádech.

Beauguel nebude mít se známými Ševci žádné slitování: Máme sebevědomí, očekávám vítězství