Liga mistrů Manchesteru City zůstala a de Bruyne otočil

Kevin de Bruyne se v průběhu minulé sezóny nechal slyšet, že v případě potvrzení trestu pro Manchester City bude uvažovat o své budoucnosti. Nyní už je ale situace zcela jiná. 

Liga mistrů Manchesteru City zůstala a de Bruyne otočil

Manchester City neměl hrát následující dva ročníky Ligy mistrů, belgický středopolař Kevin de Bruyne tak přemýšlel o možném odchodu z Etihad Stadium.

Trest byl ale zrušen a situace okolo devětadvacetiletého hráče se tak zcela změnila. De Bruyne rozhodně odcházet nechce, naopak by v klubu rád prodloužil.

Přiznal to včera po výhře 2:0 proti Anglii v rámci Ligy národů. "Jsem v dobrém klubu s dobrými majiteli," zmínil de Bruyne úvodem pro televizní stanici VTM Nieuws.

"Už pomalu jednáme, není to ale nic pokročilejšího. V tuto chvíli hovořím s vedením sám. Chtěl bych v klubu zůstat, takže je to snadné. Kdybych zůstat nechtěl, musel by rozhovory někdo zprostředkovat. Ale když chci zůstat, není to těžké," dodal de Bruyne.

Ten po odchodu z Wolfsburgu v roce 2015 odehrál za City 232 utkání, na Etihad Stadium má poté smlouvu do léta roku 2023.