Gomez má po operaci, Liverpool uvažuje o rychlé náhradě

Joe Gomez si na tréninku anglické reprezentace vážně poranil koleno a mimo hru bude minimálně pět měsíců. Liverpool tak přišel o dalšího stopera a urychleně hledá náhradu.

Gomez má po operaci, Liverpool uvažuje o rychlé náhradě

Joe Gomez si na tréninku anglické reprezentace poranil šlachu levého kolena a musel podstoupit operaci. Mimo hru by měl být minimálně pět měsíců, existuje každopádně šance, že si v letošní sezóně ještě zahraje.

Pro Liverpool jde ale o další téměř tragickou zprávu. Do konce sezóny je mimo hru Virgil van Dijk, zdravotní potíže měl v úvodu tohoto ročníku i Jöel Matip.

Není tak divu, že Liverpool má v plánu urychleně jednat. A nemusí nutně čekat až do ledna, kdy startuje zimní přestupové okno. Pořídit si totiž může jakéhokoliv volného hráče.

Jedním takovým je i jednatřicetiletý nizozemský obránce Daryl Janmaat. Ten obvykle nastupuje napravo, nedělá mu ovšem problém ani stoperská pozice.

Po konci angažmá ve Watfordu je volným hráčem a podepsat tak může okamžitě. Liverpoolu Janmaata doporučil Gini Wijnaldum a nyní je otázkou, jak se úřadující anglický mistr rozhodne. Smlouva by pravděpodobně byla do konce června.