Barcelona monitoruje situaci kolem volných hráčů. Ve hře Pato i dva Angličané

Barcelona se rozhodla posilovat v úsporném režimu. Podle španělského deníku Sport si vytipovala hned několik hráčů, kteří jsou momentálně beze smlouvy a do klubu by tedy mohli přijít zadarmo. A některá jména jsou opravdu velmi zajímavá, hned tři hráči ze seznamu mají totiž zkušenosti z anglické Premier League.

Barcelona monitoruje situaci kolem volných hráčů. Ve hře Pato i dva Angličané

Angličan v Barceloně? Podle španělského deníku Sport žádné sci-fi. Mezi možné kandidáty na smlouvu totiž patří Jack Wilshere a Daniel Sturridge. Ti jsou v tuto chvíli oba beze smlouvy a případnému zájmu Barcelony by bezpochyby neodolali. Wilshere naposledy působil ve West Hamu, Sturridge v tureckém Trabzonsporu, přičemž má hojné zkušenosti z Liverpoolu.

A i další z kandidátů si zahrál anglickou Premier League. Vedení Barcelony totiž údajně padl do oka japonský záložník Shinji Kagawa. Ten naposledy působil ve španělské Zaragoze, hojn zkušenosti má však také z Manchesteru United a Borussie Dortmund. 

Zajímavou ofenzivní možností by mohl pro Barcelonu být jednatřicetiletý útočník Alexandre Pato, který naposledy působil v brazilském Sao Paulu. Mezi lety 2007 a 2013 hrál Pato za AC Milán a podařilo se mu tam vstřelit více než padesátku ligových gólů.