Eriksen zpátky do Londýna? Laudrup nemůže uvěřit jeho neúspěchu

Dánská legenda Michael Laudrup soudí, že Christian Eriksen bude muset brzy vyhledat jinou destinaci než Inter Milán. Neúspěchu svého krajana každopádně nemůže uvěřit. 

Eriksen zpátky do Londýna? Laudrup nemůže uvěřit jeho neúspěchu

Christian Eriksen se v milánském Interu od první chvíle potýká s absencí formy. Letos v sedmi duelech nevstřelil jediný gól, na žádný dokonce ani nepřihrál.

A už se tak horlivě spekuluje o jeho budoucnosti. Zájem má dokonce mít i Tottenham, kam by se tedy mohl vcelku brzy vrátit. Situaci okolo Eriksena nechápe ani jeho krajan Michael Laudrup, který se k němu vyjádřil pro TV3.

"Nevěřím, že není vhodný pro italský fotbal. Zjevně je to skvělý hráč. Má za sebou dva záložníky, obra jménem Romelu Lukaku a také Lautara Martíneze, který je na tom výborně technicky. Vůbec nevím, co to může být. Může se jednat o kulturní či mentální věci. Ale nevěřím, že by se nedokázal přizpůsobit takticky," řekl Laudrup.

"Vidím, jak místní tisk, zejména La Gazzetta dello Sport se sídlem v Miláně, tvrdí, jak už na to nemá. Mají na to novináře, nevím ale, odkud ty informace berou. Možná i od klubu," zapřemýšlel Laudrup.

"Myslím, že by se mohl poohlédnout po něčem jiném. To ale není snadné, jelikož by za něj nový klub musel zaplatit spoustu peněz. A to je obtížné, vzhledem k tomu, jak málo nyní hrál," dodal Laudrup. A co vy? Dokážete si představit Christiana Eriksena zpět v Tottenhamu? Nebo alespoň v Anglii?