Fabinho plnohodnotně nahradil van Dijka. Zůstane tak Gomez na lavičce?

Zdálo se, že po zranění Virgila van Dijka bude obrana Liverpoolu v troskách. Fabinho ale Nizozemce v utkání proti Ajaxu skvěle nahradil a Jürgen Klopp si tak znovu může vybírat. 

Fabinho plnohodnotně nahradil van Dijka. Zůstane tak Gomez na lavičce?

Virgil van Dijk bude mimo hru až do konce sezóny. Po duelu s Evertonem se mnozí obávali, že defenziva Reds bude v troskách. V úvodním střetnutí Ligy mistrů proti Ajaxu ale vynikající střetnutí odehrál brazilský středopolař Fabinho.

Ten se stal jednoznačně mužem utkání. Záložník, který může zaskočit právě na stoperu, byl v osobních soubojích velmi jistý, obranu dirigoval skvěle a také zabránil jisté brance, když na brankové čáře odpálil míč, který už Tadič přeloboval za Adriána.

Liverpoolu se navíc vrací Joël Matip, který je připraven již k zítřejšímu duelu proti Sheffieldu United. A manažer Jürgen Klopp tak může znovu vybírat.

Fabinho zřejmě ve stoperské dvojici chybět nebude. Ještě se totiž nestalo, že by duo Matip - Gomez hrálo ve stoperské dvojici spolu od první minuty. Je pravděpodobné, že v zítřejším střetnutí nastoupí po boku Fabinha Joe Gomez.

Anglický stoper ale nebyl v posledních týdnech vůbec jistý a je docela možné, že od úterního utkání Ligy mistrů proti dánskému Midtjyllandu už bude vše jinak.