Rüdiger měl možnost vykoupení. Odchod z Londýna ale odmítl

Německý obránce Antonio Rüdiger je v Chelsea v posledních týdnech přehlížen, odchod by tak byl pochopitelnou variantou. Místo toho ale bek Chelsea odmítl několik nabídek. 

Rüdiger měl možnost vykoupení. Odchod z Londýna ale odmítl

Změna rozestavení a příležitost pro Kurta Zoumu, Bena Chilwella či Marcose Alonsa. Kvůli tomu nyní Antonio Rüdiger v dresu Chelsea nenastupuje.

Od porážky s Arsenalem ve finále FA Cupu Rüdiger v soutěžním utkání za Blues nenastoupil, v posledních šesti duelech nebyl ani na lavičce. Posledních pět zápasů tak odehrál v reprezentaci, kde patří ke stabilním členům.

A hrát mohl i na klubové úrovni, v létě ale odmítl návrat do italské Serie A. Stál o něj AS Řím, kde Rüdiger před odchodem do Chelsea působil, ve hře bylo i hostování v obou milánských klubech.

Rüdiger ale volání ze Serie A nevyslyšel. "Přirozeně jsem se během dvou týdnů před koncem přestupového období podíval na své možnosti. Byla možnost hostování, abych hrál více. Z mnoha různých důvodů se ale nakonec nic neodehrálo," uvedl bek Blues pro The Athletic a pokračoval.

"Sám jsem odmítl jednu, dvě možnosti angažmá. Nebyl jsem připraven si jen tak zabalit jen kvůli tomu, že jsem byl párkrát vynechán ze sestavy. Užívám si život v Londýně a v Chelsea jsem velmi rád," doplnil poměrně spokojený sedmadvacetiletý Němec.