Liverpool zklamal, místo posílení poslal tři mladíky pryč

Závěr přestupového období v Anglii se úřadujícímu mistrovi vůbec nepovedlo. Žádné posílení, místo toho odchod tří velmi nadějných hráčů. 

Liverpool zklamal, místo posílení poslal tři mladíky pryč

Fanoušci Liverpoolu toužili především po kvalitním gólmanovi. Spekulovalo se třeba o Jacku Butlandovi ze Stoke City, který ale nakonec posílil Crystal Palace.

V merku mělo mít vedení Reds i Paula Gazzanigu, ten ale Tottenham neopustil. A zatímco v poslední přestupový den v Anglii posilovaly týmy jako Tottenham, West Ham či právě Crystal Palace, Liverpool posílal své mladíky znovu pryč.

A je otázkou, zda půjde o dobrý tah. Burnley nabízelo za Harryho Wilsona 12 milionů liber, Liverpool ovšem částku odmítl a nyní jej posílá na roční hostování do Cardiffu, který za něj zaplatí jen desetinu.

Ben Woodburn si v aktuálním ročníku zahraje za Blackpool, který vede bývalý kouč Liverpoolu U23 Neil Critchley. Za A-tým Reds nebude letos hrát ani Harvey Elliott, toho pro změnu zlákal Blackburn. I v tomto případě se jedná o roční hostování.

Všichni hráči podepsali kontrakt bez opce na přestup a po sezóně se tak znovu pokusí vybojovat si místo v prvním týmu úřadujícího anglického šampiona.