Ronaldo učinil doznání! Jaký obránce mu během jeho dlouhé kariéry nikdy nedal spát?

Cristiano Ronaldo se v nedávném interview pro server coachmag pochlubil tím, který obránce mu za celou kariéru dělal největší potíže.

Ronaldo učinil doznání! Jaký obránce mu během jeho dlouhé kariéry nikdy nedal spát?

Současná útočná ikona je známa zejména díky své univerzálnosti. V útoku dokáže zahrát na jakékoliv pozici, ovšem nejvíce se vyžívá na křídle.

Ještě když hrávala v Manchesteru United, mohli jsme se s ní často vídat napravo, kde ve velkých duelech s Chelsea čelila jednomu velmi nepříjemnému protihráči.

„Musím přiznat, že za všechna ta léta jsem potkal celou řadu hvězdných obránců, ale dozajista nejlepší z nich byl Ashley Cole,“ uvedl Ronaldo.

„Ashley je tím typem člověka, který vám nedá kousíček prostoru, nedovolí vám ani na vteřinu vydechnout. Byl to tak dotěrný soupeř, který v té době zažíval svůj výkonnostní vrchol,“ vzpomínal.

„Do soubojů chodil velmi rychle a tvrdě. Kdykoliv jsem proti němu stál, tak jsem věděl, že mě nečeká snadná práce,“ dodával dnes už pětatřicetiletý portugalský křídelník, jenž tvoří jednu z neodmyslitelných postav základní jedenáctky Juventusu.