Haaland si ponechává dveře otevřené pro přestup do Premier League, letos to však ještě nebude

Ofenzivní norský kouzelník Erling Haaland uvedl, že by si v budoucnu opravdu rád zahrál na Britských ostrovech. Doposud se však chce soustředit na aktuální ročník Bundesligy.

Haaland si ponechává dveře otevřené pro přestup do Premier League, letos to však ještě nebude

Haaland přišel do Dortmundu letos v zimě a už první zápasy ukazovaly, že disponuje něčím navíc, něčím speciálním. Ať už je to jeho výška, cit pro výběr místa ve vápně, driblink, ba dokonce i rychlost, vždy nás dokáže něčím překvapit A právě proto je jeho jméno zájmem mnoha velkých klubů.

„Vím, že se o něčem mluví, ale zatím to neřeším. Chci se soustředit na výkony v Borussii, abych svému týmu co nejvíce pomohl,“ uvedl v rozsáhlém interview pro server Goal mladý útočník.

„Jako kluk jsem si vždy přál, abych se jednoho dne dokázal dostat do některé z pěti velkých evropských lig. A to se mi podařilo. Myslím si, že mi Dortmund perfektně sedí,“ domnívá se.

V budoucnu však nepopírá změnu. „Anglická liga je zajímavá, náročná. Jak jsem řekl, mým snem bylo hrát ve velkých soutěžích v Evropě, takže i Premier League je pro mě reálnou možností. Zatím se ale chci soustředit na své výkony, abych mohl dosáhnout svého vrcholu,“ doplňoval.