Ladí už Liverpool příchod Mbappého? Rozhodně není jediným zájemcem

Kylian Mbappé se rozhodl, že po příští sezóně ukončí své angažmá v Paris St. Germain. Zájemců o jeho služby je hned několik, mezi nimi nechybí ani Liverpool.

Ladí už Liverpool příchod Mbappého? Rozhodně není jediným zájemcem

Kylian Mbappé má v Paříži kontrakt do léta roku 2022, z PSG tak zdarma zcela jistě neodejde. Nový kontrakt ale podepsat nehodlá a tak příští léto změní dres.

Stát by měl něco okolo 150-ti milionů eur, což dává šanci mnoha velkoklubům. Ihned se začalo spekulovat o Barceloně, která dost možná přijde o Lionela Messiho. Sám Mbappé ale jednoznačně upřednostňuje Real Madrid.

Další volbou je anglická Premier League. Nabízí se Manchester City, jelikož Sergio Agüero také na Etihad Stadium již dlouho nevydrží. U vicemistra jsme ale žádný zájem zatím nezaznamenali.

Ve hře je podle francouzského deníku L’Equipe Liverpool, jenž zřejmě příliš dlouho neudrží jednoho ze svých hvězdných útočníků. Do Realu je nadále lákán Sadio Mané, Anfield by mohl opustit i Mohamed Salah. Díky jednomu odchodu by ale Liverpool mohl získat finanční prostředky právě na Mbappého.