Ibrahimovič: Nechci, aby se lidé bavili o mém věku. Chci, aby se se mnou zacházelo jako s dvacetiletým

Byť oslaví Zlatan Ibrahimovič za pár dní již své devětatřicáté narozeniny, pořád jde o velmi funkční ofenzivní zbraň AC Milán, který v úvodním kole Serie A skolil Boloňu hlavně kvůli jeho dvěma přesným zásahům.

Ibrahimovič: Nechci, aby se lidé bavili o mém věku. Chci, aby se se mnou zacházelo jako s dvacetiletým

"Jsem v dobré formě. Vyhráli jsme a mohl jsem dát víc gólů. Kdyby mi bylo dvacet, přidal bych další dvě branky," ukázal sebevědomí švédský veterán, jenž za Rossoneri skóroval také v rámci třetího předkola Evropské ligy se Shamrock Rovers.

"Mám rád zodpovědnost. Největší tlak si na sebe nakládám sám. Nechci, aby se lidé bavili o mém věku. Chci, aby se ke mně přistupovalo jako ke komukoliv jinému. Je jedno, že mi je 38, chci, aby se se mnou zacházelo jako s dvacetiletým a chci odvádět tu samou práci," přidal forvard s úchvatnou klubovou minulostí.

Stefanem Piolim vedený kolos ze San Sira obhajuje v lize šestou příčku z minulé sezony, ale chce mnohem výš. Už jen kvůli dobrému startu a hlavně přesvědčivým posledním měsícům.

"Mladí hráči tvrdě dřou, poslouchají, jsou disciplinovaní a po posledních šesti měsících vědí, co je třeba, aby byli dobří. Letos musíme jít zápas od zápasu, hrát sebevědomě a přistupovat ke každému utkání jako k finále," uzavřel nejstarší hráč osmnáctinásobného šampiona Serie A.