Liverpool našel cestu, získá i Jotu

Liverpool našel cestu, jak přivést velmi zajímavé a drahé posily. Včera svůj příchod podpisem stvrdil Thiago Alcantara, dnes na Anfield Road míří Diogo Jota. 

Liverpool našel cestu, získá i Jotu

Povedený začátek víkendu pro fanoušky Liverpoolu. Již se zdálo, že Reds letos příliš posilovat nebudou. Dorazil jen Kostas Tsimikas, nyní ale úřadující mistr hlásí dvě nové významné posily.

Včera definitivně rozlouskl svou budoucnost Thiago Alcantara, dnes po zdravotní prohlídce podepíše Liverpoolu i Diogo Jota. Liverpool jednoduše našel způsob, jak získat ideální posily.

Do Bayernu bude v průběhu čtyř let posílat jen 5 milionů liber, podobná situace je i u Dioga Joty. Wolves totiž souhlasil s tím, že během letošního roku pošle Reds klubu jen 10 procent přestupové částky. Což je 4,5 milionu liber. A takovou cenu si Liverpool může nyní zcela jistě dovolit.

Jota bude stát 41 milionů liber a další 4 miliony liber dorazí do Wolvesu posléze v podobě bonusů. Jota se dohodl na pětileté smlouvě a součástí kádru Reds by se měl stát ještě dnes.

Opačným směrem putuje nizozemský obránce Ki-Jana Hoever. Ten teprve loni podepsal dlouhodobý kontrakt, v Liverpoolu ale prostor nedostával. Ve Wolvesu by to mělo být jiné, neboť právě takového hráče Vlci hledali. Liverpool za něj dostane 9 milionů liber a dalších 4,5 milionu činí případné bonusy.