Citizens se hvězdné posily z Madridu nedočkají

Manchester City stále plánuje posílit defenzivu. Spekuluje se především o příchodu Kalidoua Koulibalyho, dnes přišla informace i z madridského Atlétika. 

Citizens se hvězdné posily z Madridu nedočkají

Manchester City si již pořídil Nathana Akého, kromě toho by ale rád i Kalidoua Koulibalyho. Podle deníku Marca ale úřadující vicemistr nabízel za hvězdu madridského Atlétika Josého Giméneze.

Jít mělo o rovných 100 milionů eur, tuto nabídku ale Madrid s díky odmítl. Giménez totiž patří mezi hlavní hvězdy výběru Diega Simeoneho, navíc teprve nedávno prodloužil kontrakt do roku 2023.

Ve smlouvě je výkupní klauzule na 120 milionů eur, nezdá se ale, že by City zvýšilo aktuální nabídku. Sám Giménez poté příliš přestupovat nechce.

V Madridu je spokojen a tak v tomto případě má Pep Guardiola zřejmě smůlu. Dodejme ale, že by si Citizens kupovali hráče s velkými zdravotními problémy.

Giménez v pětadvaceti letech prodělal už sedmnáct různých zranění, potíže má především se svaly. V posledních čtyřech letech tak v základní sestavě ani jednou neodehrál přes dvacet utkání.