Žádné lenošení, v Juventusu se bude tvrdě makat! oznámil Pirlo. Jaké ambice má před sezonou?

Neúprosně se blíží také začátek nejvyšší italské soutěže, do které Juventus jako neomylný vládce opět vstoupí s velmi vysokými očekáváními.

Žádné lenošení, v Juventusu se bude tvrdě makat! oznámil Pirlo. Jaké ambice má před sezonou?

Turínský celek, který nově povede kdysi skvělý záložník Andrea Pirlo, se pokusí „zapomenout“ na nevydařený závěr posledního ročníku, během něhož přišly nečekané, laciné a bolestné ztráty, a bude se snažit prezentovat novým, svěžím stylem.

„Je na čase udělat nějaké změny a připravit se na to, že všichni hráči ze sebe musí vydat maximum,“ pravil Pirlo, jenž v roli šéfa lavičky nahradil Maurizia Sarriho. Ten byl potrestán zejména za to, že mu nevyšla účast v Lize mistrů, kde Stará dáma vypadla s Lyonem.

„Mám ohromnou touhu ukázat fanouškům, jak dobří jsme a čeho jsme společně schopni dosáhnout. Chceme podesáté za sebou vyhrát Scudetto a bude-li to možné, tak i dojít až do finále Ligy mistrů,“ říkal vrchní kouč hráčů, jako jsou Ronaldo, Dybala, Chiellini, de Ligt, Cuadrado či Bonucci.

„Co jsem se bavil s hráči, všichni jsou připraveni makat. Zavedli jsme nové tréninkové metody, které se předtím ještě nikdy nedělaly a kterých se chceme držet. Cesta to bude dlouhá, ale věřím, že na jejím konci dojde k úspěšné přestavbě všech doposud známých konceptů,“ dodával Pirlo, ačkoliv veškeré podrobnosti si zatím nechával pro sebe. Výkony na hřišti nám však brzy prozradí, o co se jedná.