Další čistka v Barceloně? Na odchodu jsou podle mnohých zdrojů Suárez, Vidal a Umtiti

Dle dostupných informací je zřejmé, že kádr Barcelony se dočká před novou sezónou četných změn. Zatím není jasné, zda na Camp Nou bude pokračovat argentinský kanonýr Lionel Messi, ale vedení již na několik nepotřebných tváří ukázalo. Ty se ale o svou budoucnost bát nemusí, protože o ně je v Evropě zájem.

Další čistka v Barceloně? Na odchodu jsou podle mnohých zdrojů Suárez, Vidal a Umtiti

Podle španělského listu Marca nebude v barvách katalánského velkolubu pokračovat Luis Suárez, který má s klubem platný kontrakt ještě na jednu sezónu. V brzkých dnech by měl být oznámen jeho přesun do Turína, kde mu Juventus nabídl dvouletou smlouvu s opcí. Uruguayský legionář by si měl ročně přijít na deset milionů eur.

Také chilský středopolař Arturo Vidal by neměl v další sezóně okupovat zelené pažity LaLigy. Podle několika zdrojů z Pyrenejského poloostrova by měl v pondělí či v úterý absolvovat zdravotní prohlídku v Miláně a upsat se tamnímu Interu Milán. Serii A už třiatřicetiletý záložník zná, neboť zde čtyři roky působil v Juventusu.

Nedávno si kufry balil již Ivan Rakitič, který se vrátil do Sevilly. Tím však personální změny v kabině neskončily. Kromě dvou výše zmíněných je na odchodu také stoper Samuel Umtiti, o kterého se zajímají kluby z Anglické Premier League.