Depay: Nikdy jsem neřekl, že chci prchnout z Lyonu, ale jako každý mám své sny

Šestadvacetiletý nizozemský legionář byl již mnohými odepisován, ale bývalá tvář Manchesteru United po svém nezdaru na Ostrovech nalezla novou mízu v barvách Lyonu. Semifinále v uplynulém ročníku Ligy mistrů poukázalo nejen na jeho schopnosti, ale celá řada hráčů francouzského klubu figuruje na jídelníčcích větších dravců. Memphis Depay však za každou cenu své aktuální zázemí opouštět nehodlá.

Depay: Nikdy jsem neřekl, že chci prchnout z Lyonu, ale jako každý mám své sny

V Lyonu se parádně rozstřílel a stala se z něj ničivá zbraň. Přesně takovou tvář by podle posledních informací upotřebily PSG, Inter Milán či Bacelona. V uplynulém ročníku Ligy mistrů se šesti brankami podílel na senzačním úspěchu v podobě semifinále, kterému předcházelo vyřazení Juventusu a Manchesteru City.

Svou formu si ale přenesl i do nové sezóny, neboť v úvodním zápase nového ročníku Ligue 1 proti Dijonu zaznamenal hattrick a výrazně se tak podepsal pod výhru 4:1. V rozhovoru pro NOS samozřejmě zodpověděl také dotaz na případnou změnu jeho zaměstnavatele, ale odpověď v sobě kloubila diplomacii s nejasným závěrem.

„Nikdy jsem neřekl, že chci prchnout z Lyonu, ale jako každý mám své sny. Když něco v novinách řeknete, často je to zkresleno. Stále tu mám kontrakt na jeden rok, jsem kapitán a máme dobrý tým. Ukázali jsme to celé Evropě. Cítím se tu dobře, ale samořezně mám taky své sny, ke kterým bych se rád jednou přiblížil,“ nechal se slyšet Depay.