Juventus chce kvůli Pogbovi obětovat nejlepšího hráče Serie A

Nový trenér Andrea Pirlo měl včera šestihodinovou poradu s šéfy Staré dámy. Na řadu přišla budoucnost Cristiana Ronalda a taktéž návrat Paula Pogby. 

Juventus chce kvůli Pogbovi obětovat nejlepšího hráče Serie A

Šest hodin včera Andrea Pirlo jednal s triem Andrea Agnelli - Pavel Nedvěd - Fabio Paratici. Na seznamu byly tři velmi důležité body.

Tím prvním byla budoucnost Cristiana Ronalda. Andrea Pirlo Portugalce podpořil a Ronaldo tak v létě Turín s největší pravděpodobností neopustí.

Odejít by ale mohl Paulo Dybala, nejlepší hráč italské Serie A za uplynulý ročník. Pirlo chce totiž zpět Paula Pogbu a existují zprávy, podle kterých Stará dáma nabídne Manchesteru United právě Dybalu. Je nicméně značně nejisté, zda Argetinec bude s případnou výměnou souhlasit.

Již loni odmítl Tottenham a Anglie jej zrovna dvakrát neláká. S informací o možné výměně přišel italský deník Tuttosport. I třetí bod se týkal anglické Premier League.

Pirlo požaduje nového hrotového útočníka a vedení mistra tak zaútočí na Raúla Jiméneze z Wolverhamptonu. První volbou je ovšem stále Duván Zapata z Atalanty.