Willian se blíží k dohodě s Arsenalem

Po vynucené přestávce měl Willian fantastickou formu. Chelsea mu ale nenabídla požadovaný kontrakt a tak se brazilský středopolař dohodl na angažmá v Arsenalu. 

Willian se blíží k dohodě s Arsenalem

Willian po vynucené pauze předváděl v dresu Chelsea fantastické výkony. Ani ty mu ale nezaručily požadovanou smlouvu. Koncem měsíce mu vyprší stávající kontrakt, poté se s největší pravděpodobností přesune do Arsenalu.

O brazilského křídelníka dlouhodobě stála Barcelona, uvažovalo se také o přesunu do Major League Soccer. Willian se ale z Londýna stěhovat nebude, na Emirates Stadium se dohodl na tříleté dohodě.

 

Brzy dvaatřicetiletý ofenzivní záložník měl nabídku i od Chelsea, ta mu ale nenabídla smlouvu na více než dva roky. Letos nastoupil Brazilec do sedmačtyřiceti duelů, ve kterých si připsal celkem devět branek.

"Willian chce jednu poslední delší smlouvu, ideálně na tři roky. Arsenal je nejpravděpodobnější další destinací, bude volným hráčem a ve svém věku půjde tam, kde mu nabídnou dostatek peněz a nejdelší smlouvu," uvedl před nedávnem expert SkySports Kaveh Solhekol.