Sancho má k Manchesteru United opět o krok blíže

Zdá se, že by se Manchester United přeci jen mohl dočkat své vysněné posily. Jadon Sancho je velmi blízko k dohodě, která jej z Borussie Dortmund přivede zpět domů. 

Sancho má k Manchesteru United opět o krok blíže

Manchester United se v posledních dnech začal zajímat například o Kaspera Schmeichela, nadále ale řeší přestup Jadona Sancha. Ten sice v pondělí normálně trénoval s Borussií Dortmund, podle posledních informací je ale jeho přesun na Old Trafford čím dál reálnější.

Borussia chtěla za anglického křídelníka původně 120 milionů eur, nyní je ochotna přistoupit na dohodu. United by tak mohli Sancha získat například za 90 milionů eur, součástí by ale byly bonusy, díky kterým by konečná suma byla 105 milionů eur.

Podobně to německý velkoklub udělal již v případě Ousmane Dembélého. Co se Sancha, který v letošní sezóně nasbíral 17 branek a 17 asistencí, týče, ten měl již souhlasit s osobními podmínkami.

K přesunu každopádně nedojde jen tak během následujících hodin. Borussia Dortmund hodlá tvrdě vyjednávat a stát si nějakou chvíli za svou cenovkou. Alespoň tak to vidí expert SkySports Kaveh Solhekol.

"Existují očekávání, že dohoda bude uzavřena. Pokud ale jste fanouškem Manchesteru United, je to případ trpělivosti," uvedl.