Ibrahimovič: Někteří lidé mě chtěli zlomit, ale jen mě udělali silnějšího

Ve svých osmatřiceti letech by mohl pomýšlet na fotbalový důchod, ale to by se nesměl jmenovat Zlatan Ibrahimovič. Bývalý švédský reprezentant pověsit kopačky na hřebík ještě nehodlá a nebránil by se pokračování spolupráci s AC Milán.

Ibrahimovič: Někteří lidé mě chtěli zlomit, ale jen mě udělali silnějšího

V lednu se vrátil z LA Galaxy zpět do Evropy a vyslyšel volání ze San Sira. S AC Milán uzavřel šestiměsíční smlouvu za 3,5 milionů eur a nyní se předpokládá, že by mohl na stejné adrese hrát i v další sezóně. Do karet této spolupráci nahrává i fakt, že vedení před pár dny prodloužilo smlouvu s koučem Stafanem Piolim.

„Doufám, že s ním budu moci znovu spolupracovat. Je se ale třeba domluvit ještě na hodně věcech,“ nechal se slyšet Pioli, který tak dal najevo, že je dalšímu spojení sil také nakloněn. Celou kariéru Ibrahimoviče ale doprovází kontroverzní prohlášení a on sám je znám velkou dávkou sebevědomí. Právě ego by mohlo být překážkou, neboť je jasné, že i na San Siru musí být brán za hvězdu, jinak nebude týmu k dispozici.

„Celý svůj život jsem musel bojovat. Nikdo mi nevěřil, tak jsem musel věřit v sám sebe. Někteří lidé mě chtěli zlomit, ale jen mě udělali silnějšího. A teď si myslíte, že jsem v koncích? Všem bych vám chtěl říct jen jednu věc. Já jsem Zlatan Ibrahimovič a jen se rozcvičuju,“ odpověděl osmatřicetiletý kanonýr na spekulace o jeho odchodu do hráčské penze.