Barcelona a Manchester City provedou defenzivní výměnu

Joao Cancelo míří podle španělských médií do Barcelony, navíc by neměl být sám. Spokojen ale podle všeho bude i Pep Guardiola se svým Manchesterem City. 

Barcelona a Manchester City provedou defenzivní výměnu

Manchester City si z Barcelony pořídí Nelsona Semeda, opačným směrem poputuje jeho krajan Joao Cancelo. Ten se pod Pepem Guardiolou příliš neprosadil, nastoupil jen do šestnácti zápasů a mnoho dalších již nepřidá.

Barcelona bude s touto výměnou souhlasit, zřejmě nebude třeba ani z jedné strany jakkoliv doplácet. Katalánský velkoklub si ale chce ze City pořídit i Erica Garcíu.

Teprve devatenáctiletý bek nastoupil letos do dvanácti střetnutí a prosazuje se především v posledních měsících a týdnech. García měl podle původních informací smlouvu až do roku 2022, zprávy Diario Sport ale naznačují, že kontrakt španělského hráče končí už po příští sezóně.

Barcelona měla Garcíu již v akademii a zdá se, že může jít o podobný případ jako u Gerarda Piquého. Ten se z Barcelony dostal do Manchesteru United, své nejlepší období ale nakonec prožil právě doma ve Španělsku.