Novou jedničkou Blues Onana? Lampard má jiný plán

Delší dobu se hovořilo o tom, že by se novou jedničkou londýnské Chelsea měl stát brankář Ajaxu Amsterdam André Onana. Manažer Frank Lampard si ale vysnil někoho zcela jiného. 

Novou jedničkou Blues Onana? Lampard má jiný plán

Že se jedničkou Blues stane André Onana? Nebo že druhou šanci dostane Španěl Kepa? Manažer Chelsea Frank Lampard má zcela jiný plán - dostat na Stamford Bridge Marca-Andrého ter Stegena.

Německý gólman má na Nou Campu smlouvu do roku 2022, jednání o možném prodloužení se ale zastavila poté, co světem proběhla koronavirová krize.

Údajně by ale brzy měl prodloužit smlouvu o další tři roky, součástí navíc má být výkupní klauzule na 180 milionů eur. Podle El Mundo Deportivo tak možný přestup nebude vůbec snadný. Barcelona o jeho odchodu nechce vůbec slyšet a branku Barcelony se zatím nechystá opustit ani samotný ter Stegen.

Stejný deník ale uvádí možnost, že by Chelsea do Barcelony poslala vysokou částku na hranici osmdesáti milionů liber a přihodila k tomu i Kepu, který se chce vrátit domů.

Další variantou má být pro Franka Lamparda Jan Oblak. Ten už by o své budoucnosti uvažovat mohl, Atlétiko má ale na odchod své jedničky podobný pohled jako Barcelona.