Kadlec se může realizovat také u Pasky. A co jakákoliv funkce na Letné? Je to složité...

Osmadvacetiletý exreprezentant Václav Kadlec má za sebou prvoligové štace ve Spartě, Eintrachtu Frankfurt i Midtjyllandu. Protože však kvůli opakovaným zraněním kolene žádné další ligové vystoupení nepřidá, aktuálně už se musí soustředit na jiný život.

Kadlec se může realizovat také u Pasky. A co jakákoliv funkce na Letné? Je to složité...

Před pár týdny se z něj stal osobní trenér. "Nyní už se můžu považovat za fitnesáka. Bylo to docela dlouhých 10 týdnů, ale bylo to fajn. Klienti, hlaste se," vzkázal na svém Instagramu odchovanec Bohemians Praha 1905.

"Když chce někdo připravit kondičně, nemám s tím problém. Spíše se ale budu pohybovat ve fitness než ve sportu jako je fotbal. Trénink je nejen pro amatéry, ale pro kohokoliv," doplnil dnes již bývalý forvard se čtrnáctkou na dresu.

Pražský rodák však nevyloučil ani možné pokračování ve fotbalové branži. Ve hře má být spolupráce s agenturou ISM, jíž dlouhá léta vládne jeho agent Pavel Paska. "Možná se ještě budu nějak realizovat u mého manažera Pavla Pasky," doplnil muž, jenž má na kontě patnáct startů ze reprezentační výběr.

Pokud jde o Letnou, ze známých končin zatím žádná oficiální nabídka nedorazila. Pokud se tak stane, majitel dvou zemských titulů s přezdívkou "Káca" se jí nepochybně bude zabývat.

"Určitě bych nad tím rád přemýšlel, ale žádná nabídka nepřišla, takže je to složité. Ve Spartě jsem strávil hodně let a kdybych tam mohl pokračovat v jakékoliv funkci, byl bych samozřejmě spokojený, ale...," uzavřel neurčitým tónem Talent roku 2010, jenž byl se zahraničními přestávkami součástí Sparty od roku 2008 do roku 2010.

Sáhne po nich Sparta? Tohle je jedenáctka hráčů bažících po návratu na Letnou!