Norwich se kromě sestupu bude muset vyrovnat i se ztrátou nadějného beka

Norwich s největší pravděpodobností po jediné sezóně opustí Premier League, navíc se bude muset rozloučit s nadějným anglickým reprezentantem. 

Norwich se kromě sestupu bude muset vyrovnat i se ztrátou nadějného beka

12 bodů ve hře, deset bodů ztráta. Norwich už v příštím kole může definitivně sestoupit z Premier League a po jedné sezóně se vrátit zpět do Championship.

K tomu s největší pravděpodobností přijde o talentovaného obránce Bena Godfreyho. Anglický reprezentant do jednadvaceti let přitahuje zájem italských celků, ve hře jsou konkrétně AC Milán a AS Řím.

Podle Calciomercato.it za něj Norwich původně požadoval 50 milionů eur, poslední informace ale hovoří o tom, že se sestupující celek spokojí s částkou 28 milionů eur. Oba kluby již hovořily s agentem hráče a přestup tak není vůbec daleko.

Dvaadvacetiletý obránce, který letos nastoupil do šestadvaceti ligových duelů, je spíše favorizován pro angažmá v AC Milán. Rossoneri se již v lednu pokusili podepsat beka Wiganu Antoneeho Robinsona a do Milána by se měl stěhovat Jeff Hendrick z Burnley.

V Anglii v posledních měsících nakupuje také AS Řím. Na hostování dorazil Chris Smalling z Manchesteru United, následně také Davide Zappacosta a Henrich Mchitarjan.