Tohle nebudu tolerovat, líčí Ribéry. Kvůli vykradení domu prý chce odejít z Itálie

Franck Ribéry loni opustil Bayern Mnichov a zamířil do italské Fiorentiny. Během roku v Itálii zažil to, co prý v Německu nikdy, během ligového zápasu v Parmě byl totiž jeho dům vykraden. A francouzská legenda je z toho frustrovaná.

Tohle nebudu tolerovat, líčí Ribéry. Kvůli vykradení domu prý chce odejít z Itálie

Krádeže v domě fotbalistů nejsou nic vzácného. Jan Koller byl během pětiletého angažmá v Dortmundu okraden dvakrát a majetné rezidence fotbalistů lákají zloděje i v Anglii, nedávno to zjistil například Dele Alli z Tottenhamu. V Bayernu měl však Ribéry štěstí, tam se mu to prý nikdy nestalo. 

"Po zápase v Parmě jsem se vrátil domů. Tento můj `domov` v Itálii, kde jsem se rozhodl strávit zbytek mé kariéry, očividně není moc bezpečný. Moje žena byla okradena o několik kabelek, ztratili jsme různé šperky a další věci. Díky bohu, že jsme v Mnichově byli v bezpečí, to já ale v Itálii necítím," uvedl Ribéry, legenda Bayernu Mnichov.

"Jak se po dnešku můžu v Itálii cítit bezpečně? Nejde přímo o ty peníze, o které jsem byl okraden, ale o bezpečí mojí rodiny," pokračoval Ribéry. Není jisté, zda tohle bude důvod k tomu, aby francouzská hvězda z Fiorentiny odešla, jeho vztah k městu a zemi je ale očividně poškozen.