Kepa chce chytat na ME, i proto jej zřejmě čeká návrat domů

Ajax, Valencia a Chelsea. Přesně tyto tři celky by se měly zapojit do gólmanské výměny, díky které by nakonec všechny strany mohly být spokojené. 

Kepa chce chytat na ME, i proto jej zřejmě čeká návrat domů

Kepa Arrizabalaga sice od úspěšného utkání FA Cupu proti Liverpoolu znovu naplno chystá, přesto se nadále hovoří o jeho letním odchodu.

Za bývalého gólmana Bilbaa si Frank Lampard našel náhradu v Ajaxu, dorazit by měl ve fantastické formě chytající André Onana. Kepa by se tak dle posledních informací mohl vrátit domů, o jeho služby má zájem Valencia.

Ta pro změnu přijde o Jaspera Cillessena, jehož by měl zpětně získat Ajax. Tím by se "gólmanský" kruh uzavřel. Podle El Mundo Deportivo by Valencia získala Kepu na dvouleté hostování.

Součástí by podle očekávání byla i výkupní klauzule na trvalý přesun, otázkou ale je, zda bude po dvou letech aktivována automaticky.

Co se Kepy týče, ten se obává své budoucnosti na Stamford Bridge a v létě chce odejít. Především kvůli blížícímu se mistrovství Evropy, kdy by rád získal místo jedničky, kterou v současné chvíli zastává David de Gea.