Současný Klusáčkův výběr Panenku velmi mile překvapil: Trošičku to cítím jako začátek nové éry

To, jakým způsobem proletěli vršovičtí Klokani nejvyšší tuzemskou soutěží po jejím restartu, nadchlo i klubovou legendu Antonína Panenku.

Současný Klusáčkův výběr Panenku velmi mile překvapil: Trošičku to cítím jako začátek nové éry

Bohemka to má dobře rozehrané i ve dvojzápase se Slováckem. "Jsem velmi, velmi mile překvapen. Našlápnuto máme dobře. Máme vše i takticky dobře propracované, na hráčích vidíte, že se i fotbalem trochu baví," citoval Deník Sport slova evropského šampiona z roku 1976.

Jeho pochvalná slova mířila jak směrem k hlavnímu kouč Luďku Klusáčkovi, jehož zná delší dobu a je to podle jeho slov inteligentní kluk, tak k devětatřicetiletému kapitánovi Josefu Jindřiškovi, jenž má mít spoustu vynikajících vlastností.

A co výše naťuknutý boj o předkolo Evropské ligy? Před pražskou značkou z Ďolíčku jsou přeci jen pořád čtyři možné zápasy. "Čeká nás ještě dost práce, ale pokud by se to náhodou povedlo, bylo by to velké povzbuzení. Trošičku to cítím jako začátek nové éry," doplnil na stránkách iSport.cz jedenasedmdesátiletý internacionál a čestný prezident Bohemians Praha 1905.

Jeho zelenobílý tým, který se ve zbytku soutěže nemůže spolehnout na zraněného snajpra Matěje Pulkraba, bude opět v akci již v sobotu od 17:30.

Velké licenční trable ve druhé lize: 15 z 18 žadatelů bylo odmítnuto