Ronaldo se svěřil Nanimu. Kam CR7 zamíří po svém konci v Juventusu?

Cristiano Ronaldo se momentálně soustředí na úspěšný konec sezóny s Juventusem, kde soupeří o ligový titul s římským Laziem, o pohár s Neapolí a stále se také účastní Ligy mistrů. Nikdo ale neví, zda to není jeho poslední sezóna v Itálii.

Ronaldo se svěřil Nanimu. Kam CR7 zamíří po svém konci v Juventusu?

Píše se totiž, že už na něj Juventus nemá peníze a že bude nucen jej prodat. Cristiano Ronaldo je takto spojován s návratem do Realu Madrid nebo přestupem do Chelsea. To sice mohou být pouze spekulace, jednou ale CR7 Juventus zcela jistě ukončí. A vždy bude nad jeho budoucností viset otázek.

Informace o dalším angažmá Cristiana Ronalda přinesl jeho bývalý spoluhráč z Manchesteru United a portugalské reprezentace Nani. Tomu se prý Ronaldo přiznal, kam zamíří po svém konci v Juventusu. Neupřesnil ovšem kdy, takže je otázkou, zda to bude už letos a nebo zda ještě pár sezón v černobílém dresu odehraje.

Nani nyní působí v americkém Orlandu a se svým kamarádem z Juventusu si často telefonuje. "Cristiano se mi přiznal, že až skončí v Itálii, tak zamíří do MLS," cituje Naniho goal.com. Přesnější informace mu však hvězda Juve neřekla...