Šílený návrat Ronalda do Premier League? Jeho agent Mendes měl schůzku v Londýně

Různé zdroje uvádí, že si Juventus kvůli koronavirové krizi nebude moct dovolit příští sezónu vyplácet královský plat své největší hvězdě. Cristiano Ronaldo je tak proto spojován s odchodem z Turína. Kam by ale mohl zamířit?

Šílený návrat Ronalda do Premier League? Jeho agent Mendes měl schůzku v Londýně

Nejpravděpodobnější variantou je setrvání v Juventusu. Žádné oficiální zdroje finanční krizi nepotvrdily. Juventus jistě ztratil nějaké výdělky během pauzy během pandemie, takový klub ovšem pár měsíců bez příjmu nevykolejí. Rodina Agnelli totiž kromě Juventusu vlastní i automobilku Fiat. "Pár milionů" na Ronalda se tedy pravděpodobně najde.

Vyloučený však jeho přestup není. Možný je jeho návrat do Realu Madrid, kde působil mezi lety 2009 a 2018 a získal zde čtyři ušaté poháry, poté přestoupil do Juventusu. Pod Zinedinem Zidanem se mu ale dařilo a jistě by Los Blancos nezklamal ani ve svých 35 letech. Variant je ovšem více. Některé zdroje dokonce píší o jeho angažmá v německé bundeslize, konkrétně v Bayernu Mnichov.

Pravděpodobnější je ovšem návrat do Premier League. Cristiano Ronaldo šest let oblékal dres Manchesteru United, pokud by se ale tyto bláznivé spekulace naplnily, značka CR7 by patřila Franku Lampardovi a Chelsea. Jorge Mendes, Ronaldův agent, prý měl s vedení Chelsea schůzku a Blues jsou ochotni za několikanásobného nejlepšího hráče světa zaplatit 120 milionů euro.