Cítím skvělou atmosféru, komentuje 5 triumfů v řadě Krejčí a dodává: Sparta takové šňůry mít musí

I když měl za sebou mladý sparťanský záložník Ladislav Krejčí dvouzápasovou pauzu kvůli karetnímu trestu, ve třicátém kole v Uherském Hradišti patřil k nejlepším mužům vítězné letenské družiny, která si připsala pátou ligovou výhru v řadě, čímž si pět kol před koncem proklestila cestu na třetí pozici.

Cítím skvělou atmosféru, komentuje 5 triumfů v řadě Krejčí a dodává: Sparta takové šňůry mít musí

Co rozhodlo? "Udrželi jsme náš plán od začátku až do konce. Když máme trpělivost, tak góly dáme a můžeme v těchto zápasech pokaždé vyhrávat," mnul si ruce exbrněnský středoolař, jehož slova nabídl web sparta.cz.

Kdy naposledy se mu povedlo zvítězit pětkrát v řadě? "Ve druhé lize se Zbrojovkou jsme měli devět výher v řadě, ale tohle je samozřejmě něco jiného. Sparta takové šňůry mít musí, snad nám to vydrží co nejdéle a budeme v tom pokračovat i v příští sezoně," zaznělo z úst mládežnického reprezentanta.

Jaká je momentálně na Praze 7 nálada? "S" přeci jen nebylo v tabulce tak vysoko již řadu měsíců. "Cítím skvělou atmosféru od té pauzy, jdeme zápas od zápasu a zvedáme se. Chceme každý duel vyhrát a dlouhodobé cíle jsou třetí místo a vítězství v poháru. Pořád je na čem pracovat, ale teď jsme asi všichni spokojení," přiznal svěřenec kouče Václava Kotala, jehož slova nabídly stránky sparta.cz.

Zmíněný MOL Cup a jeho semifinále proběhne s Viktorií již ve středu. Sparta se bude chtít poučit z nedávné domácí porážky se stejným protivníkem. "Určitě budeme víc poučení, víme, co nás může čekat, už jsme si to zkusili. Pohár je pro nás obrovská motivace, takže věřím tomu, že budeme působit jinak," doplnil.

Pelta měl u agentů právo první noci a pořád se nevzdal Sparty: Zase bych pro ni získal dominanci, vím, jak na to