Asensio a Hazard jsou zpět! Je čas, aby jeden z nich konečně nahradil Ronalda

Koronavirová pauza měla pro Real Madrid přece jen nějaká pozitiva. Neplánovaně jim totiž v závěru sezóny pomůže Marco Asensio, jenž vynechal celou sezónu. Zinedine Zidane se na talentovaného Španěla věří a doufá, že opět bude ukazovat svůj potenciál.

Asensio a Hazard jsou zpět! Je čas, aby jeden z nich konečně nahradil Ronalda

Asensio patří k nejlepším hráčům Realu Madrid a po odchodu Cristiana Ronalda se s ním počítalo jako s jeho nástupcem. Dvojnásobný vítěz Ligy mistrů, kamarád Rafaela Nadala a podle všeho i oblíbenec samotného trenéra Zinedina Zidana měl ovšem dlouhodobé zdravotní problémy a Realu Madrid moc nepomohl, nyní je ale zpět a celá bílá část Madridu se těší na jeho výkony.

Stejně tak ale hlásí návrat i Eden Hazard. Ten přestoupil do Madridu loni, zatím se ale příliš nepředvedl, taktéž kvůli zdravotním problémům. Trio Hazard-Benzema-Asensio by ale mohlo být základním stavebním kamenem útoku Realu na závěru této sezóny. Bílý balet ztrácí na Barcelonu pět bodů (ale má zápas k dobru) a udělá vše pro to, aby získal ligový titul.

Realu Madrid ovšem v posledních dvou sezónách chyběl lídr útoku. V Asensiovi ani v Hazardovi jej nenašli kvůli zranění, nyní mají ale oba muži příležitost. Jednak dotáhnout Bílý balet k titulům, druhak se ale mohou prát mezi sebou o post lídra madridské ofenzívy. Na vše bude poctivě dohlížet útočník Karim Benzema.