Atalanta jako vítěz Ligy mistrů? Nikoliv jen pasé, prý už i realita!

Stručně, jasně, přesvědčivě. Když měl bergamský útočník Papu Gomez prozradit svůj tip na celkového vítěze prestižní Ligy mistrů, tak s odpovědí příliš dlouho váhat nemusel.

Atalanta jako vítěz Ligy mistrů? Nikoliv jen pasé, prý už i realita!

„Už jenom tím, že jsme dokázali postoupit ze skupiny, jsme se dotknuli nebe. Pro náš klub to byl historický moment a my bychom v něm rádi pokračovali. Můžeme to vyhrát celé,“ pravil dvaatřicetiletý forward v rozhovoru pro „Tyc Sports“.

Doposud se sice neví, kdy se Liga mistrů rozjede, ale až se tak stane, budeme moct patrně počítat s tím, že se všechna kola až do finále odehrají pouze na jeden vítězný duel. Takto zní současný plán UEFA, která nás o podrobnostech bude informovat během příštího týdne.

„Myslím si, že by nám utkání pouze na jedno vítězství měla více sedět. A stejně tak by nám mohla sedět španělská mužstva. Když se podívám na to, jak hrajeme, mnohem větší potíže budeme mít s týmy z Anglie nebo Německa,“ říkal Gomez s jistou nadsázkou.

Atalantě patří v Serii A čtvrtá příčka, na vedoucí Juventus ztrácí patnáct bodů, má ovšem zápas k dobru.

V rámci Ligy mistrů se družina trenéra Gasperiniho dokázala dostat ze skupiny, která zahrnovala týmy, jako jsou Manchester City, Dinamo Záhřeb a Šachtar Doněck. V osmifinále se navíc ještě prodrala přes Valenciu