Ceballos chce bojovat o místo v Realu, vedení mu to ovšem neumožní

Španělský záložník Dani Ceballos dohraje sezónu v Arsenalu, následně by chtěl zabojovat o místo v základní sestavě Bílého baletu. Ten ale má ale zcela jiné plány. 

Ceballos chce bojovat o místo v Realu, vedení mu to ovšem neumožní

Dani Ceballos je nyní na hostování v Arsenalu, kde dohraje i tento ročník. Následně by chtěl zabojovat o místo v základní sestavě Realu Madrid.

"Jsem hráčem Realu Madrid a každý hráč na světě by rád za tento tým hrál. Mám s nimi smlouvu na další tři roky a Real je ideálním týmem k úspěchu," řekl v květnu Ceballos pro deník Marca.

Realita je ale jiná. Zinedine Zidane se španělským středopolařem příliš nepočítá a Ceballose tak vedení Bílého baletu znovu pošle na hostování.

Je nicméně otázkou, kam. Mikel Arteta o jeho setrvání zájem zcela jistě má, v současné chvíli je ale největším favoritem na jeho zisk Valencia. Co se financí týče, Real bude chtít 4 miliony eur a také, aby daný kluby hradil celou gáži, která činí 6,5 milionu eur.

 

Po návratu z hostování bude mít Real Madrid na své soupisce celkem 37 hráčů a je zřejmé, že v létě podnikne několik podobných obchodů.