Fiorentina chce za Hancka víc, než za kolik ho kupovala ze Žiliny. O obránce je zájem také v Portugalsku

Jedním z nejlepších sparťanských hráčů jarní části je slovenský reprezentant Dávid Hancko, jehož další letenská budoucnost je ovšem notně nejistá.

Fiorentina chce za Hancka víc, než za kolik ho kupovala ze Žiliny. O obránce je zájem také v Portugalsku

Podle informací portálu Fiorentinanews.com je totiž opce na trvalé odkoupení zadáka Fialek stanovena až na 5 milionů eur a v Toskánsku nepředpokládají, že ji Sparta uplatní.

Zájem o dvaadvacetiletého přítele profesionální tenistky Kristýny Plíškové je podle všeho také v Portugalsku. V tamní Primera Lize o něj stojí Vitória Guimaraes SC.

Tým ze stadionu Doma Afonsa Henríquese pro více než 30 tisíc diváků začal restart portugalské nejvyšší soutěže domácí remízou se Sportingem Lisabon a v tabulce je šestý, s tím, že se stále nevzdal šance na boj o evropské poháry.

Slavné "S" má čas do 30. června, kdy Hanckovi v české metropoli vyprší roční hostování. Konkrétní jednání by mohly odstartovat v příštím týdnu po konci základní části Fortuna:ligy.

Rodák z Prievidze, za něhož dala Fiorentina v létě 2018 3,5 milionu eur, odehrál k tomuto datu za Spartu 18 soutěžních zápasů s bilancí dvou branek a tří žlutých karet.

Na Spartě uvažují o návratu ztracených synů z Kasimpasy a Boloni