Další změna, Sánchez zůstane na svém

Získat jej chtěl AS Řím, do úvahy přicházel i jiný anglický celek. Podle posledních informací ale Alexis Sánchez zůstane v Interu Milán. 

Další změna, Sánchez zůstane na svém

Žádnou jistotu zatím Alexis Sánchez nemá. Sportovní ředitel Interu Milán Piero Ausilio ale nedávno uvedl, že chilskému křídelníkovi věří.

Inter Milán tak prodlouží jeho hostování a nadále bude platit jednu čtvrtinu ze mzdy, která celkově činí 450 tisíc liber týdně. Sánchez toho letos i kvůli zranění kotníku příliš neodehrál a v květnu se spekulovalo o jeho předčasném návratu na Old Trafford.

Nyní je situace znovu jiná, Sánchez dostane příležitost do konce sezóny a Inter Milán bude moci případně prodloužit hostování o další sezónu.

"Spoléháme se na něj. Byl dlouho zraněn a nemohl hrát, předtím si ale vedl velmi dobře. Vzpomínám si na zápasy proti Barceloně a Sampdorii, to byl ten starý dobrý Sánchez," uvedl Ausilio.

"Po zranění měl jen málo času a poté přišlo toto nešťastné období. Ale teď bude mít šanci prokázat svou kvalitu a poté se společně rozhodneme, jak dál," dodal pro Sky Sports Italia.